אתנה מקימה קו הרכבות חדש: תייצר עבור חברת סרנו מדיקל אלפי מערכות מתקדמות לניטור תפוקת שתן

אתנה, חברה יצרנית הפועלת בשיטת Full Turn-Key ומתמחה בפתרונות ייצור והרכבה מלאים ומתקדמים לתעשייה המדיקלית, מודיעה כי חתמה על חוזה עם חברת סרנו מדיקל הישראלית, במסגרתו אתנה תייצר עבור סרנו אלפי מערכות למעקב וזיהוי מוקדם של נזק כלייתי בחולים מאושפזים בטיפול נמרץ. בעזרת חברת האם אימקו, אתנה הצליחה בזמן קצר להעמיד קו ייצור שלם ומוקפד בהתאם לצרכי האיכות הנדרשים בתחום של ניטור מדדים פיזיולוגיים במהלך ניתוח/אשפוז, תוך עמידה בתקני האיכות הרפואיים המחמירים ביותר.

אתנה תציג את יכולות ייצור וההרכבה שלה, האידיאליים לתעשיית המדיקל והרפואה, בתערוכת MDI

המכשיר שפיתחה סרנו מדיקל, חברת סטארט-אפ הממוקמת ביוקנעם, מאפשר ניטור מתמשך ומדויק של תפקוד הכליות בחולים מאושפזים בטיפול נמרץ. המוצר נועד לזהות שינויים מינוריים בתפוקת השתן, בניטור רצוף, מדויק ואוטומטי. המערכת מתחברת לציוד קיים בבתי החולים בהתקנה פשוטה וקצרה, מתאימה לעבודה מתמשכת בתנאי הסביבה המורכבים של הטיפול הנמרץ וחדר הניתוח, תוך צמצום הצורך בעבודת הצוות הסיעודי וללא תלות בתנאי החולה או הסביבה. המעקב הרצוף מאפשר זיהוי מוקדם של התפתחות נזק כלייתי לשם תגובה מוקדמת והתערבות מינימאלית, שיאפשרו לצמצם את הנזק למטופל, לצמצם את עבודת הצוות הרפואי, למנוע סיבוכים ולקצר את זמן האשפוז.

חברת אתנה עומדת בתקנים רפואיים  ISO 13485:2016,  ISO 7 Cleanroom ותקני מערכת לניהול איכות  ISO 9001:2015 , FDA , ומציעה יכולות ייצור מהמתקדמות בישראל ובארה”ב. אתנה עוסקת באינטגרציה, כבילה, חיווט והרכבות מכניות ומספקת פתרונותNPI , ביניהם מיכון אוטומטי להרכבת כרטיסים אלקטרוניים (PCBA), ומתמחה בייצור פתרונות מדיקליים על פי צרכי הלקוח תוך הקפדה על איכות גבוהה מבלי לפגוע במחיר. היא תשתתף בתערוכת MDI שתיפתח בישראל ב21 למרץ 2023, ותציג שם את יכולות הייצור המתקדמות שלה, והשירותים שהיא מציעה לחברות מתחום הרפואה והמדיקל בישראל ובעולם.

אתנה תייצר אלפי מערכות עבור סרנו מדיקל, שישמשו עוד השנה חולים בבתי חולים בישראל ובעולם.

מנכ”ל אתנה, אופיר קציר: “אנו שמחים להודיע על הקמת קו יצור חדש, בעזרתו כבר בשבועות הקרובים נתחיל לייצר עבור חברת סרנו מדיקל את המכשיר המתקדם שפיתחו ומאפשר לנטר שתן בחולים מאושפזים, ולמנוע בכך סיבוכים והדרדרות. אתנה מתמחה בפתרונות ייצור בשיטתFull Turn-Key , ונותנת מענה מלא ומקיף ללקוח לשם השגת מטרותיו. אנו שמחים להשתתף גם השנה בתערוכת MDI בישראל.”

מנכ״ל סרנו מדיקל, תומר לארק: “אנו נרגשים לקראת תחילת הייצור הסדרתי של המכשיר המתקדם לניטור תפוקת השתן, ומאמינים שהוא יהפוך לחלק אינטגרלי מהמכשור ביחידות הטיפול הנמרץ. מדובר מכשיר שקודם כל מסייע לחולים ומציל חיים, ובמקביל מקצר את זמן האשפוז ומאפשר חסכון כלכלי והתייעלות עבור בית החולים.”

Alexander Schneider Banner
עוד >
BioLight Logo
Ohad Goren OtiSense CEO 1100 460
Salistick
Alexander Schneider Banner

GOLD PARTNERS