ביו ויו מדווחת על תוצאותיה הכספיות לשנת 2021 – הכנסות של למעלה מ-30 מליון ש”ח

חברת ביו ויו, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, העוסקת במחקר ופיתוח, שיווק ומכירה של מערכות ממוחשבות לזיהוי תאים חריגים במגוון תחומים ובפיתוח בדיקות חדשות המסייעות בגילוי סרטן, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לשנת 2021.

הכנסות שנתיות של כ-30.5 מיליון שקל; שמירה על שיעור רווחיות גולמית גבוה; זינוק חד ברווח הנקי השנתי – כ-2.2 מיליון שקל

להלן תמצית הנתונים הכספיים:

הכנסות החברה בשנה החולפת רשמו עלייה של כ-17% והסתכמו בכ-30.5 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות של כ-26 מיליון שקל ב-2020. העלייה בהכנסות נובעת בעיקר מהתאוששות מסוימת במכירות לאבוט וממכירת 4 מכשירי DeNovo.

הרווח הגולמי בשנת 2021 עמד על כ-17.6 מיליון שקל או 58% ממחזור ההכנסות, לעומת רווח גולמי של כ-15.8 מיליון שקל ב-2020, 61% מהמחזור. העלייה ברווח הגולמי נובעת מגידול בהכנסות.

בשורה התחתונה, ביו ויו מדווחת על רווח נקי של כ-2.2 מיליון שקל, זינוק חד בהשוואה לרווח של כ-890 אלף שקל ב-2020.

מנכ”ל החברה אלן שוויבל ציין כי “אנחנו מסכמים היום את 2021, עוד שנה שהמשיכה להיות בצלו של נגיף הקורונה. עם זאת, הצלחנו בשנה החולפת להגדיל את המכירות בתנאים לא פשוטים ולשמור על שיעור רווחיות גולמית גבוהה למרות עלויות דוגמת שילוח שזינקו בחדות. אני גאה מאוד במנהלי ועובדי החברה על תרומתם הרבה לתוצאות הכספיות שלנו.

שוויבל הוסיף כי “שיתוף הפעולה שלנו עם Capio מתקדם, עם תוצאות מעניינות בפיילוט שאנו עורכים. אני מאוד מאמין כי פיתוח מוצלח של אסטרטגיית sample to answer יהווה בשנים הקרובות מנוע צמיחה חשוב לביו ויו. נמשיך לעשות כל שאנו יכולים להשיא ערך לבעלי המניות שלנו”.

Integer Banner
עוד >
Peregrine team
Mafil simulations
OCON Healthcare Logo
Integer Banner

GOLD PARTNERS