חדשות מדיקל

ענקית המכשור הרפואי מדטרוניק מעסיקה מעל 1000 עובדים בישראל במספר מרכזי פיתוח המבוססים על חברות שרכשה לאורך השנים • קורקוס יהיה מנהל הזרוע השיווקית של מדטרוניק בישראל המעסיקה כ-250 עובדים ומנהלת את הקשר בין מדטרוניק לשוק הישראלי.

ההשקעה תתבצע בפרמיה של 100% על מחיר השוק של מניית פלסאנמור, שמנייתה זינקה בעקבות הדיווח • אשתקד רשמה החברה הכנסות של פחות מ-2 מיליון שקל מהסכם שיש לה עם קופ”ח כללית.

מניית חברת המכשור הרפואי צנחה בכ-60% מאז הונפקה אשתקד, על רקע אי-עמידה בתחזיות ומעבר להפסד • מנכ”ל החברה מוטי נבון התפטר לאחרונה לאחר שמכר בהנפקה מניות במיליוני שקלים, ובעל השליטה מיקי שלוסר מקדם עסקה שבה ימכור לחברה מוצרים מעסקיו הפרטיים.

במהירות מסחררת וללא כאבים: חברת לאונרדו קוסמטיקה השיקה מערכת טכנולוגית חדשנית ברמת דיוק ומהירות שטרם נראו כמותה בעולם. הפרטים המלאים – בפנים

לחברה הסכם מול קופ”ח כללית עם הבטחה להזמנות של כ-17 מיליון דולר, אך צבר ההזמנות שלה ריק • המנכ”ל והמייסד: “הכול בגלל תקנה של רשות ני”ע לגבי הכרה בהכנסות”

חברות שמציעות טיפולים למצבים רפואיים שונים על בסיס תוכנה הולכות ומתרבות, אבל רופאים מהססים לרשום אותן וחברות הפארמה לא יודעות לשווק אותן. ד”ר נדב שמעוני, מנהל תחום הבריאות הדיגיטלית בקבוצת ארקין, מזהה התמהמהות שעולה לנו בבריאות.

טכנולוגיות פורצות דרך הפכו את ישראל למובילה בשוק הסרת השיער והטיפולים בעור בתחילת המילניום, אבל בעשור האחרון רוב החברות הגדולות נמכרו והתעשייה המקומית כמעט לא נכנסה לתחום ההזרקות הצומח • עכשיו חברות הדור הבא מחפשות את הדרך לכבוש שוב את השוק העולמי • לבכירי התעשייה יש כמה רעיונות איך לעשות את זה.

המנכ”ל ארז רפאל: “השנה האחרונה שינתה לחלוטין את פרופיל החברה, כאשר עסקי ה-B2B שלנו צמחו באופן משמעותי, הן בחוזים חתומים ומושקים המניבים הכנסות והן בצמיחה הכוללת של ההזדמנויות המיוחסות לפתרון המשולב שלנו עבור מספר מצבים רפואיים”

סאנופי תקדם את מוצריה של דריו ותחבר אותם למוצרים שלה, ותשלם לה 30 מיליון דולר לאורך מספר שנים • המנכ”ל ארז רפאל: “הם רוצים להיות שחקן בתחום הבריאות הדיגיטלית, כדי להעניק ללקוחות שלהם חוויית שימוש בתרופות שהיא יותר מותאמת אישית”

בריינסוויי, שפיתחה קסדה לגירוי מגנטי במוח לטיפול במחלות נוירולוגיות ופסיכיאטריות, זוכה בעת האחרונה לעניין גובר בטכנולוגיה (בחסות הקורונה) ולהתקדמות באישורי שיפוי למוצריה, אך עדיין לא מצליחה לכבוש את השוק • “רווחיות היא לא הדבר העיקרי שאנחנו מסתכלים עליו”, אומר יו”ר החברה דוד זכות, “המשקיעים שלנו רוצים שנשקיע ושנתרחב”

MORE >
23/6/2022
Aidoc Raised $110M on June 2022
11/5/2022
Hello Heart Raised $70M on May 2022
13/4/2022
Salignostics Raised $8M on April 2022
8/4/2022
Viz.ai Raised $100M on April 2022
MORE >

GOLD PARTNERS